Guild Wars 2 Macera ve Heyecan Dolu Bir Online Oyun

Guild Wars serisinin ikinci oyunu olan Guild Wars 2, şu sıralar online oyunlar arasında son derece popüler bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. İlk oyun çıktıktan bir süre sonra, "En İyi Oyun" ve "En İyi MMORPG" ödüllerini almıştı. İkinci oyun da bize ilkinden çok daha fazla vaat sunarak geldi. İnceleme yazısı ile oyunu bazı yönlerinden ele alacağız.

Mistik bir dünyayı konu alan oyunda macera bir yolculuk oyuncuları bekliyor. Başarısını oyun geliştirici firmanın teknolojik üstünlüğünün yanısıra muhteşem bir senaryoya da borçlu olan Guild Wats 2, online bir role playing oyunu olarak eşsiz bir tecrübe sunuyor. Etkileyici atmosferin yanısıra senaryonun akışı oyuncuyu bilgisayar başına kilitlemeyi başarıyor.

Akıcı senaryo ve olağanüstü kurgu

İlk oyunun son eklentisi olan Eye of the North'taki zamandan 250 yıl sonrasını konu alan oyunda ilk oyunda bıraktığımız yer altında uyuyan 5 yaşlı ejderha uyanarak oyunun geçtiği dünya olan Tyria dünyasına saldırmaya başlıyorlar. Oyundaki senaryo gereği ejderhalarla savaşırken bir yandan da ejderhalara yardımcı olan ırklar ile mücadele etmek gerekiyor.

Oyunda mücadele edilebilecek ırtklar Asura, Charr, Norn, Sylvari ve İnsan olarak belirlenmiş. Bu bel ırkın her birinin de kendine özel yetenekleri var.

Muhteşem grafikler ve atmosfer

Günümüzde bilgisayar oyunları en üstün teknolojileri kullanılarak hazırlanıyor. Bundan en çok faydalanan oyunlardan biri de Guild Wars 2 olmuş. Oyun müzikleri ile her an sizi farklı duygulara sürüklerken gerilim be heyecanı bir an olsun kaybetmenize engel oluyor. Grafikler ise vasatın üstü bir ekran kartınız varsa size eşsiz bir tecrüne sunacaklar.

Guild Wars 2 her yönüyle Online RPG oyunlarını sevenlere istediklerini veriyor. Son yıllarda oyunların çoğunun online desekli ve en iyilerinden biri de GW2.